עיסוי תאילנדי

עיסוי תאילנדי – ניתן לקבל טיפול בין שעה לשלוש שעות.

העיסוי התאילנדי הוא שילוב תנוחות יוגה נעימות ומדוייקות שהמטפל מבצע על המטופל תוך כדי שילוב של נקודות לחיצה המקבילות לשיאצו ולטווינה ביחד עם עיסויים של השרירים, פאשיה, קוי האנרגיה של הגוף ושיעור יוגה פרטי כשהמטופל שוכב ונהנה מכל היתרונות ביחד.

העיסוי התאילנדי משחרר שרירים מכווצים ומתחים, מגביר את הזרימה בגוף, מחזיר את האיזון ומחדש את החיוניות לגוף, לנשמה ולמצב רוח.

מסאג' תאילנדי הוא כלל לא מסאג' כמו שאנחנו רגילים לחשוב על מסאג'ים במערב. הטיפול נעשה עם בגדים, ללא שמנים ובד"כ על מזרון נמוך ולא על מיטת טיפולים.

מטרת פעילות זאת היא להחזיר לגוף את "החיוניות, הנעימות והצעירות" ובכך לאפשר לגוף להתגבר על כאבים, חולשות ומחלות.
מסאג' תאילנדי זאת אומנות רוחנית, פנימית ופיזית עתיקת יומין בת יותר מ2000 שנה שהחלה להתפתח ממקורות ההאטה יוגה ומהאירובדה.
רוב הסימפטומים שמתקשרים אצלנו לזקנה מגיעים מהזנחה של הגוף שגורמת לחוסר גמישות, מוגבלות בתנועה, קושיות, כאבים שונים, מצב רוח ירוד… ובקיצור תחושת זקנה ואין כח.
מסאג' תאילנדי או עיסוי תאילנדי זהו טיפול מדהים!, פיזי, רוחני, נעים ומדוייק שבא להחזיר את הגוף בחזרה למצב הטבעי שלו.

גם ספורטאים שלא יודעים לעשות מתיחות נכונות, גם מי שעובד פיזית ומאמץ את הגוף, או הפוך, מי שנמצא כל היום בחוסר תנועה או בתנוחה קבועה כגון עבודה על מחשב, כל אלו ועוד בעצם חיים כל יום בצורת התנהגות שבה השרירים מתקצרים קצת או הרבה יותר מאיך שהגוף היה ביום הקודם.

המסאג' התאילנדי התפתח בתקופה שונה אבל "אין חדש תחת השמש" ובדיוק כמו היום גם אז היו כאלה שעבדו בעבודות פיזיות קשות כגון חקלאים, סבלים וכ"ו…, היו אומנים שישבו בתנוחות קבועות במשך זמן רב, היו מי שרצו להתפנק והיו כאלה שבחיפוש רוחני מתמיד ורצו לחזק את החיבור הפנימי שלהם אל עצמם… כתוצאה מכל המקרים האלו ועוד התפתח המסאג' התאילנדי, ובמשך 2000 השנים שבהם הוא התפתח בסביבה ערכית של סובלנות, משפחתיות, כבוד פנימי, ועושר רוחני הוא הצליח להתבשל ולהתעצב לשיטה השלמה שמוכרת כיום כמסאג' התאילנדי.

טיפול תאילנדי מכוון להיות נעים, משחרר ומדיטטיבי. כמו שילוב של שיעור יוגה מוצלח ביחד עם נקודות לחיצה עמוקות מטיפול שיאצו או טווינה.
אני לאחר טיפול שכזה מרגיש רוגע מוחלט בגוף ובנפש, אושר שזורם דרך הגוף והופך לחיוך פנימי ושלו בגוף שמרגיש חופשי יותר, כמו מכונה שעברה שימון.

אפשרויות לבחירה בעיסוי תאילנדי:

  • עיסוי תאילנדי של שעה זה טוב! – עיסוי של שעה יכול להיות טיפול לפלג גוף תחתון / עליון או כטיפול בנוי אישית לפי מטרה או הצורך של הלקוח.

  • עיסוי תאילנדי של שעתיים זה טוב מאוד!! – עיסוי של שעתיים מאפשר תחושת רגיעה עמוקה יותר ומעבר על רוב אזורי הגוף בעיסוי תאילנדי מסורתי.

  • עיסוי תאילנדי של 3 שעות זה מצויין!!! – עיסוי תאילנדי של כשלוש שעות מאפשר לחוות את העיסוי התאילנדי המסורתי בצורה שבה הוא אמור להעשות בקצב מדיטטיבי שמכניס את המטופל והמטפל לתחושת קסם בזמן, עוברים ומעסים כל מפרק ושריר בגוף.
הטיפול נשמר בצורה מסורתית כבר יותר מ2000 שנה. בתחילתו יצא מהיוגה כטיפול יוגה אישי וביחד עם עיסוי עמוק התפתח לעיסוי רוחני ומפנק.