הודעה נשלחה בהצלחה :-)
חזרה למעלה

עיסוי סנים תאילנדי לאיזון פנימי

במבנה של חוליות עמוד השדרה, בכל חוליה, מכל צד-ימין ושמאל של החוליה, קיים חלל או בחוליות הצוואר ממש תעלה קטנה. אותו חלל מאפשר לעצבים לעבור דרכו. כשמסתכלים על עמוד השדרה כמכלול של חוליות אחת על גבי השניה, חללים אלו יוצרים מעין נתיב אחד משמאל למרכז עמוד השדרה ונתיב אחד מימין למרכז עמוד השדרה – אלו ערוצי האיטהה והפינגקהלה.

במבנה הגוף האנרגטי לפי היוגה, הרפואה האירובדית, והתאית קיימים 72,000 קוי אנרגיה.
קוי אנרגיה אלו נקראים נאדים בהודו וסנים ברפואה התאילנדית.
מתוך 72,000 קוי האנרגיה ישנם 10 קוי אנרגיה (סנים) שהם הכי חשובים ומתוכם 3 קוי אנרגיה/סנים שהם המשפיעים ביותר על גופינו ועל שאר קוי האנרגיה (סנים) שבגוף – אלו הם האיטהה, פינגקהלה והסומנה.

המילה נאדי (בפאלית) או סן (בתאילנדית) משמעותה אינה עצב (nerve).
סן או נאדי פירושו נתיב של אנרגיה בתוך מערכת הגוף ולכן בתרגום הכי קרוב לעברית זה קוי אנרגיה.

לקוי אנרגיה אלו לפי המסורת אין ייצוג פיזי במובן שניתן לנתח את הגוף ולראות אותם או למדוד אותם במכשיר קונבנציונאלי. לפי היוגה, האירובדה וניתן גם להרגיש זאת למי שמפתח מודעות ורגישות לדבר, האנרגיה לא סתם נמצאת בגוף; (כמו הדם) היא זורמת במסלולים שהתהוו לצורך תנועתה בגוף.
בעיסוי התאילנדי וביוגה מסלולים אלו הם קוי האנרגיה או הסנים הקיימים בגופינו.

האיטהה והפינגקהלה מייצגים את המתח והדו-קוטביות שבקיום, במובן האנרגטי, כמו בחשמל – פלוס ומינוס.
ניתן גם להמשיל אותם לאנרגיה הנשית והאנרגיה הזכרית, או הלוגיקה מול האינטואיטיביות הקיימים בכל אחד מאתנו. מתוך הזכרי והנקבי, חוסר האיזון שביניהם, הקוטביות שבניהם והמתח בין 2 כוחות אלו נוצרת זרימה אנרגטית השואפת לאיזון. זאת הזרימה שיוצרת את מנגנון התנועה האנרגטי בגופינו.

כשאומרים זכרי ונקבי הכוונה היא לא למין האדם (גבר או אישה) אלה יותר לאיכויות הקיימות בטבע ובנו. איכויות מסוימות בטבע הוגדרו כאיכויות זכריות ואיכויות אחרות בטבע הוגדרו כאיכויות נקביות.
ניתן להיות גבר עם סן (קו אנרגיה) איטהה בביטוי חזק יותר, כלומר שבזמן זה יש בגבר זה איכויות חזקות או יכולות חזקות שמוגדרות כנקביות.
באותה מידה יכולה להיות אישה עם סן פינגקהלה יותר מבוטא. מה שמייצג איכויות זכריות שיותר חזקות אצלה.

הבאת איזון בין האיטהה והפינגקהלה יהפוך אותך ליותר אפקטיבי בעולם.
יאפשר לך להתייחס נכון ובצורה מאוזנת יותר למה שהחיים מביאים אליך, מה שקורה סביבך בחיים ומשפיע עליך.

רוב האנשים חיים כל חייהם במצב של איטהה חזק יותר או מצב של פינגקהלה חזק יותר (עם חוסר איזון בניהם). כאשר אין איזון בין הזכרי והנקבי סן השושנה שעובר במרווח שבין האיטהה והפינגקהלה נשאר רדום.

סן השושנה עובר במרכז עמוד השדרה והוא קו האנרגיה הכי משמעותי מבחינת גוף האדם הפיזיולוגי.
אומרים שרק כאשר האנרגיה מצליחה להיכנס ולזרום דרך סן השושנה אז (למרות שאנחנו נושמים, אוכלים ו/או קוראים עכשיו) רק אז באמת נתעורר. החיים מתחילים.

ביסודו סן השושנה הוא חסר הגדרה. אין לו איכות משל עצמו. הוא כמו חלל ריק. במקום שיש חלל ריק-ניתן ליצור כל דבר שנרצה.

כשהאנרגיה זורמת דרך קו אנרגיית השושנה-הגעת למצב של איזון.
באירובדה מסבירים זאת כצבע שקוף. צבע ללא תכונה או פיגמנט משל עצמו.
כשאתה במצב שקוף ומאחוריך יש ירוק, אתה חווה ירוק. כשאתה עובר למקום שיש בו אדום-אתה נהייה אדום.
בכל מקום שתהיי בו אתה יכול להפוך במובן של לחוות את הביטוי הנקי של אותו המקום. אבל תמיד אתה מגיע לכל מקום או חוויה נקי מכל השפעה קודמת. מאוזן, ללא משקעים קודמים ו"לא משוחד".
בכל מקום שתהייה תהפוך לחלק מאותו המקום. נקי, כלום לא נדבק או יוצר בך משקעים או טראומות.

מי שנמצא במצב כזה של "שקוף", שמגיע לכל סיטואציה בחיים ללא דעות קדומות יכול לחוות באמת ובצורה נקייה כל אספקט בחיים. זאת הכוונה בלהשתחרר ולהעז לחוות את החיים כפי שהם.

ברגע זה את/ה מאוזן במידה מסוימת, אך אם מסיבה כל שהיא מסביבך הכל ישתנה ויכנס לטירוף, זה ישפיע גם עליך וגם את/ה תושפע ותגיב מתוך הטירוף הזה שסביבך, הוא ישפיע עליך כי זה טבע האיטהה והפינגקהלה, הם מגיבים בכל פעם לפי המצב והסביבה. הם נתונים להשפעה בקלות.

ברגע שהאנרגיה נכנסת לתוך השושנה ניתן ללמוד להגיע לתוך מקום חדש של איזון.
איזון פנימי, המאפשר למצוא את האמת הפנימית שלך, מעין מצפן פנימי שיכול להוביל את החיים ביציבות מבעד לכל הטירוף שמשתנה מסביב.
גם אם קורה משהוא מבחוץ. נוצר מקום פנימי בתוכך שלא מופרע, מקום יציב, תמיד מאוזן ונקי מהשפעות הסביבה. זה המצפן הפנימי שלך.
רק מתוך המקום הזה כשלומדים ליצור לעצמך, בתוך עצמך. ניתן להתבונן בצורה מפוכחת ולאמוד את עליות וירידות התודעה ואת החיים בצורה אישית, פנימית, נכונה אינדיבידואלית לך ונקייה מהשפעות הסביבה.

בסדרת טיפולים זאת מטפלים בעיסוי תאילנדי אנרגטי בשלושת קווי האנרגיה החשובים: האיטהה, הפינגקהלה והשושנה בכדי לאפשר את האיזון ביניהם ופתיחת החסימות שבדרכם.
ההשפעה היא גם אנרגטית וגם על האיברים המקושרים לקוי אנרגיה אלו.

לקוחות ממליצים עלי

"אין הנחתום מעיד על עיסתו"
למי שמעדיף לשמוע מה מספרים עלי ממקורות נוספים:

 

אורה בן ישי-מנהל "מרכז אור" לרפואה משלימה

אחרי שנים של סבל עקב התקפים שנגרמו מפריצות הדיסק בגבי, נועם מטפל בי במתיחות גב וגוף, ועושה נפלאות לגבי! ממליץ בחום לכל בעיה גופנית

עמית לשם

לאבי היה אירוע מוחי לפני כמספר שנים, אחרי שיקום בבית לוינשטיין הייתה עליה מסויימת בתפקודו אבל הוא עדיין לא הלך והיה מוגבל מאוד בתנועה. יתרה מכך בשלב מסוים, כנראה אבי השלים עם מצבו והתחלנו לראות רגרסיה שלילית. זה השלב שהחלטנו כמשפחה לא להשלים אם העובדה ולפנות לגורם מקצועי בתחום העיסוי הרפואי. אני אקדים ואומר בצורה ברורה שאני מכיר את נועם, עבדנו ביחד בתחום הטכנולוגיה.

ההמלצה: אנחנו ממליצים על נועם, שעזר בתהליך השיקום של אבי, בעזרת הטיפול שנועם ביצע, אבי כיום יכול לבצע הליכות בסביבה הטבעית שלו הוא כבר לא זקוק לכיסא גלגלים בכלל. מעבר לטיפול הפיסי, עבודה עם מבוגרים דורשת רגישות רבה, דבר שהיה מאוד חשוב לנו כמשפחה, את התכונה הרגישות מצאנו בנועם.
הטיפול מאוד נעים מתבצע ברוח טובה ובהמון הקשבה לגוף ולנפש. דבר אחרון שהוא מאוד חשוב, נועם מאוד גמיש לשעות הטיפול, עקב בדיקות תקופתיות שלפעמים מתנגשות עם שעות הטיפול של נועם מצאנו אוזן קשבת ויכולת לשנות את שעות הטיפול.

 

יניב שמואל

בפעם הראשונה שהגעתי אל נועם הייתי סקפטי לגבי היכולות שלו לטפל בבעיות גוף שהיו לי, ובכאבים שמנעו ממני תנועה חופשית.
אני רוצה לשבח ולהמליץ בחום על נועם היקר, שבתקופה קצרה עזר לי לשוב ולחיות בחופשיות.

ערן בר

החיים לא פשוטים, וחוביתנו לתת לעצמינו מדי פעם איזה ריפרש...
אז מי שיודע כמה זה חשוב ורק חיכה להמלצה הנכונה, הנה היא פה:
נועם, הוא ללא ספק אחד המטפלים הנדירים שזכיתי לפגוש, לצאת מהידיים שלו זה כמו לעבור אוברול ולרחף. אם זה טיפול נקודתי כמו "כאב ראש", ואם זה טיפול הוליסטי שבלי לדעת למה, כל המתחים מתפרקים להם, ויוצאים מרחפים וחופשיים מכל מכאוב מתח או קושי. בקיצור ממליצה בחום!

מאיה לוינגר

In 2001 my husband and I embarked on an epic honeymoon. In the Kackar Mountains my stomach was really bothering me. I had been struggling with gluten intolerance for years and while travelling it was sometimes hard to avoid gluten. In the Kackar mountains in Eastern Turkey I was lucky to meet Noam. We shared a supper together then he noticed I was very uncomfortable and rubbing my stomach. I confessed it was sore and I had troubles digesting gluten. He told me that he could help my stomach. He had me lie down in a calm room and he performed a 20 minute procedure. He had healing hands! and the treatment of the stomach massage was .successful! I travelled the next six months. The treatment was still working when we met again months later

katrinka karpes

הגעתי לנועם עם כאבי גב שלא חלפו במשך שבוע. לאחר שעה של טיפול 90% מהכאבים עברו (ה10% הנותרים עברו ביום למחרת בעזרת תרגילים שנועם המליץ לי עליהם) מעבר להיותו אדם נינוח ונעים, דבר שבא לידי ביטוי גם בטיפול עצמו, מדובר במטפל ברמה גבוהה ומקצועית! תודה רבה נועם והמלצה חמה לכל האחרים :)

נעמה הימן

נועם מטפל מעולה,
אישיות ומגע נעימים ומזמינים.
הקליניקה יפה, נקייה ומזמינה. מומלץ בחום.

טל מגור (מורה בטלמה יוגה)

נועם מטפל מקצועי, אנושי והכי רגיש לזולת.

מימי קיסלניק

צור קשר

אני מזמין אתכם לצאת מהאתר, לחוות בעצמכם-למלא את הנפש

כרמלה אפשטיין רותם, סדנאות בניהול כלכלת המשפחה

יצירת קשר

כתובת:

המייסדים 3, רמות השבים
(ליד צומת רעננה)

טלפון:
אימייל