הודעה נשלחה בהצלחה :-)
חזרה למעלה

עיסוי תאילנדי

עיסוי תאילנדי

עיסוי תאילנדי – ניתן לקבל טיפול בין שעה לשלוש שעות.

העיסוי התאילנדי הוא שילוב תנוחות יוגה נעימות ומדוייקות שהמטפל מבצע על המטופל תוך כדי שילוב של נקודות לחיצה המקבילות לשיאצו ולטווינה ביחד עם עיסויים של השרירים, פאשיה, קוי האנרגיה של הגוף ושיעור יוגה פרטי כשהמטופל שוכב ונהנה מכל היתרונות ביחד.

העיסוי התאילנדי משחרר שרירים מכווצים ומתחים, מגביר את הזרימה בגוף, מחזיר את האיזון ומחדש את החיוניות לגוף, לנשמה ולמצב רוח.

  

 

מסאג' תאילנדי הוא כלל לא מסאג' כמו שאנחנו רגילים לחשוב על מסאג'ים במערב. הטיפול נעשה עם בגדים, ללא שמנים ובד"כ על מזרון נמוך ולא על מיטת טיפולים.

מטרת פעילות זאת היא להחזיר לגוף את "החיוניות, הנעימות והצעירות" ובכך לאפשר לגוף להתגבר על כאבים, חולשות ומחלות.
מסאג' תאילנדי זאת אומנות רוחנית, פנימית ופיזית עתיקת יומין בת יותר מ2000 שנה שהחלה להתפתח ממקורות ההאטה יוגה ומהאירובדה.
רוב הסימפטומים שמתקשרים אצלנו לזקנה מגיעים מהזנחה של הגוף שגורמת לחוסר גמישות, מוגבלות בתנועה, קושיות, כאבים שונים, מצב רוח ירוד… ובקיצור תחושת זקנה ואין כח.
מסאג' תאילנדי או עיסוי תאילנדי זהו טיפול מדהים!, פיזי, רוחני, נעים ומדוייק שבא להחזיר את הגוף בחזרה למצב הטבעי שלו.

גם ספורטאים שלא יודעים לעשות מתיחות נכונות, גם מי שעובד פיזית ומאמץ את הגוף, או הפוך, מי שנמצא כל היום בחוסר תנועה או בתנוחה קבועה כגון עבודה על מחשב, כל אלו ועוד בעצם חיים כל יום בצורת התנהגות שבה השרירים מתקצרים קצת או הרבה יותר מאיך שהגוף היה ביום הקודם.

המסאג' התאילנדי התפתח בתקופה שונה אבל "אין חדש תחת השמש" ובדיוק כמו היום גם אז היו כאלה שעבדו בעבודות פיזיות קשות כגון חקלאים, סבלים וכ"ו…, היו אומנים שישבו בתנוחות קבועות במשך זמן רב, היו מי שרצו להתפנק והיו כאלה שבחיפוש רוחני מתמיד ורצו לחזק את החיבור הפנימי שלהם אל עצמם… כתוצאה מכל המקרים האלו ועוד התפתח המסאג' התאילנדי, ובמשך 2000 השנים שבהם הוא התפתח בסביבה ערכית של סובלנות, משפחתיות, כבוד פנימי, ועושר רוחני הוא הצליח להתבשל ולהתעצב לשיטה השלמה שמוכרת כיום כמסאג' התאילנדי.

טיפול תאילנדי מכוון להיות נעים, משחרר ומדיטטיבי. כמו שילוב של שיעור יוגה מוצלח ביחד עם נקודות לחיצה עמוקות מטיפול שיאצו או טווינה.
אני לאחר טיפול שכזה מרגיש רוגע מוחלט בגוף ובנפש, אושר שזורם דרך הגוף והופך לחיוך פנימי ושלו בגוף שמרגיש חופשי יותר, כמו מכונה שעברה שימון.

 

אפשרויות לבחירה בעיסוי תאילנדי:

  • עיסוי תאילנדי של שעה זה טוב! - עיסוי של שעה יכול להיות טיפול לפלג גוף תחתון / עליון או כטיפול בנוי אישית לפי מטרה או הצורך של הלקוח
  • עיסוי תאילנדי של שעתיים זה טוב מאוד!! - עיסוי של שעתיים מאפשר תחושת רגיעה עמוקה יותר ומעבר על רוב אזורי הגוף בעיסוי תאילנדי מסורתי.
  • עיסוי תאילנדי של 3 שעות זה מצויין!!! - עיסוי תאילנדי של כשלוש שעות מאפשר לחוות את העיסוי התאילנדי המסורתי בצורה שבה הוא אמור להעשות בקצב מדיטטיבי שמכניס את המטופל והמטפל לתחושת קסם בזמן, עוברים ומעסים כל מפרק ושריר בגוף.

הטיפול נשמר בצורה מסורתית כבר יותר מ2000 שנה.
בתחילתו יצא מהיוגה כטיפול יוגה אישי וביחד עם עיסוי עמוק התפתח לעיסוי רוחני ומפנק.

לקוחות ממליצים עלי

"אין הנחתום מעיד על עיסתו"
למי שמעדיף לשמוע מה מספרים עלי ממקורות נוספים:

 

אורה בן ישי-מנהל "מרכז אור" לרפואה משלימה

אחרי שנים של סבל עקב התקפים שנגרמו מפריצות הדיסק בגבי, נועם מטפל בי במתיחות גב וגוף, ועושה נפלאות לגבי! ממליץ בחום לכל בעיה גופנית

עמית לשם

לאבי היה אירוע מוחי לפני כמספר שנים, אחרי שיקום בבית לוינשטיין הייתה עליה מסויימת בתפקודו אבל הוא עדיין לא הלך והיה מוגבל מאוד בתנועה. יתרה מכך בשלב מסוים, כנראה אבי השלים עם מצבו והתחלנו לראות רגרסיה שלילית. זה השלב שהחלטנו כמשפחה לא להשלים אם העובדה ולפנות לגורם מקצועי בתחום העיסוי הרפואי. אני אקדים ואומר בצורה ברורה שאני מכיר את נועם, עבדנו ביחד בתחום הטכנולוגיה.

ההמלצה: אנחנו ממליצים על נועם, שעזר בתהליך השיקום של אבי, בעזרת הטיפול שנועם ביצע, אבי כיום יכול לבצע הליכות בסביבה הטבעית שלו הוא כבר לא זקוק לכיסא גלגלים בכלל. מעבר לטיפול הפיסי, עבודה עם מבוגרים דורשת רגישות רבה, דבר שהיה מאוד חשוב לנו כמשפחה, את התכונה הרגישות מצאנו בנועם.
הטיפול מאוד נעים מתבצע ברוח טובה ובהמון הקשבה לגוף ולנפש. דבר אחרון שהוא מאוד חשוב, נועם מאוד גמיש לשעות הטיפול, עקב בדיקות תקופתיות שלפעמים מתנגשות עם שעות הטיפול של נועם מצאנו אוזן קשבת ויכולת לשנות את שעות הטיפול.

 

יניב שמואל

בפעם הראשונה שהגעתי אל נועם הייתי סקפטי לגבי היכולות שלו לטפל בבעיות גוף שהיו לי, ובכאבים שמנעו ממני תנועה חופשית.
אני רוצה לשבח ולהמליץ בחום על נועם היקר, שבתקופה קצרה עזר לי לשוב ולחיות בחופשיות.

ערן בר

החיים לא פשוטים, וחוביתנו לתת לעצמינו מדי פעם איזה ריפרש...
אז מי שיודע כמה זה חשוב ורק חיכה להמלצה הנכונה, הנה היא פה:
נועם, הוא ללא ספק אחד המטפלים הנדירים שזכיתי לפגוש, לצאת מהידיים שלו זה כמו לעבור אוברול ולרחף. אם זה טיפול נקודתי כמו "כאב ראש", ואם זה טיפול הוליסטי שבלי לדעת למה, כל המתחים מתפרקים להם, ויוצאים מרחפים וחופשיים מכל מכאוב מתח או קושי. בקיצור ממליצה בחום!

מאיה לוינגר

In 2001 my husband and I embarked on an epic honeymoon. In the Kackar Mountains my stomach was really bothering me. I had been struggling with gluten intolerance for years and while travelling it was sometimes hard to avoid gluten. In the Kackar mountains in Eastern Turkey I was lucky to meet Noam. We shared a supper together then he noticed I was very uncomfortable and rubbing my stomach. I confessed it was sore and I had troubles digesting gluten. He told me that he could help my stomach. He had me lie down in a calm room and he performed a 20 minute procedure. He had healing hands! and the treatment of the stomach massage was .successful! I travelled the next six months. The treatment was still working when we met again months later

katrinka karpes

הגעתי לנועם עם כאבי גב שלא חלפו במשך שבוע. לאחר שעה של טיפול 90% מהכאבים עברו (ה10% הנותרים עברו ביום למחרת בעזרת תרגילים שנועם המליץ לי עליהם) מעבר להיותו אדם נינוח ונעים, דבר שבא לידי ביטוי גם בטיפול עצמו, מדובר במטפל ברמה גבוהה ומקצועית! תודה רבה נועם והמלצה חמה לכל האחרים :)

נעמה הימן

נועם מטפל מעולה,
אישיות ומגע נעימים ומזמינים.
הקליניקה יפה, נקייה ומזמינה. מומלץ בחום.

טל מגור (מורה בטלמה יוגה)

נועם מטפל מקצועי, אנושי והכי רגיש לזולת.

מימי קיסלניק

צור קשר

אני מזמין אתכם לצאת מהאתר, לחוות בעצמכם-למלא את הנפש

כרמלה אפשטיין רותם, סדנאות בניהול כלכלת המשפחה

יצירת קשר

כתובת:

התרנגול 8, רמות השבים
(בין הוד השרון-הרצליה-רעננה)

טלפון:
אימייל