הודעה נשלחה בהצלחה :-)
חזרה למעלה

רפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה_נועם צי

רפלקסולוגיה היא טיפול נעים ומפנק בטכניקה מיוחדת דרך כף הרגל.

הרפלקסולוגיה מאפשרת להרגיע, לאזן, לנקות פסולת, להמריץ זרימה, ולחדש את הגוף דרך נקודות שיקוף של האיברים מבעד לכף הרגל.

טיפול רפלקסולוגי נותן שלווה, רוגע וניקיון פנימי לגוף ולנפש,
יש מטופלים שאומרים שבסוף הטיפול הם מתמלאים בתחושות ריחוף ואושר.

 

רפלקסולוגיה היא עיסוי כף הרגל למטרת פינוק או לשיפור המצב רוח, איזון הנפש או טיפול בגוף.

הרפלקסולוגיה באה מהמילה שיקוף (ריפלקשן) – מכיוון שאברי הגוף משתקפים בכף הרגל.
(במקומות רבים מתואר שהשם מגיע כי מטפלים בנקודות רפלקס)
מכיוון שאיברי הגוף משתקפים דרך כף הרגל יש קשר ישיר ודו כיווני שפועל לשני הצדדים בין מצב הרגל ומצב איברי הגוף.
חוסר איזון או חולשה באיבר מסויים בגופינו יכול להתבטא בסימנים עדינים בכף הרגל עוד לפני שאותו חוסר איזון יתפתח למחלה או בעיה פיזית באותו האיבר. טיפול רפלקסולוגי כרפואה מונעת מטרתו לאזן את האיבר החלש ובכך לאפשר לגוף לחזור למצב הבריא שלו ולמנוע את המחלה.

מפה רפלקסולוגית של כף הרגל מזכירה במבנה שלה את סדר העצבים היוצאים אל האיברים מעמוד השידרה.
כמו כן מיקום שיקוף האיברים בכף הרגל מזכיר את מיקומם בגוף.
כפי שכל איבר בגוף שלנו זקוק לעצבוב מעמוד השידרה, כך עמוד השידרה זקוק לתמיכה נכונה המגיעה דרך הרגליים, הברכיים ומכף הרגל בכדי שהחוליות יהיו "מונחות" נכון ושלא יצרו לחצים או רפיון על העצבים שיוצאים דרכם.
בטיפול רפלקסולוגי נוגעים באיזורי שיקוף של עמוד השידרה, המעיים, ומערכת העיכול, ריאות, לב, ראש, מערכת החיסון, השתן ושאר מערכות הגוף…

 

אפשרויות לבחירה ברפלקסולוגיה:

  • עיסוי רפלקסולוגיה מפנק בכף הרגל במשך 45 דקות עד שעה. כולל מעבר מלא על כל נקודות ההשתקפות של הגוף בכף הרגל. לתחושה נעימה, לעידוד היכולת הטבעית של הגוף להחלים, להרגעת הנפש ולאושר כללי פנימי.
  • אבחון רפלקסולוגי, קריאה בכף הרגל - למציאה ועבודה על דפוסי התנהגות שפוגעים בנו - תוך כדי שיחה, ושיתוף בינך וביני נגיע לדפוסי התנהגות חוזרים על עצמם שאינם רצויים בחייך.
    דרך המידע שיעלה בשיחה וביחד עם התבוננות במבנה כף הרגל שיכול לגלות פרטים מודחקים נוספים, ננסה ביחד להבין את דפוס ההתנהגות אותו ביקשת לפתור, לזהות סימנים מקדימים שלו ולאפשר צורות פתרון חלופיות לפעם הבאה שהתנהגות זאת תרצה להשתלט מהתת מודע עליך

לקוחות ממליצים עלי

"אין הנחתום מעיד על עיסתו"
למי שמעדיף לשמוע מה מספרים עלי ממקורות נוספים:

 

אורה בן ישי-מנהל "מרכז אור" לרפואה משלימה

אחרי שנים של סבל עקב התקפים שנגרמו מפריצות הדיסק בגבי, נועם מטפל בי במתיחות גב וגוף, ועושה נפלאות לגבי! ממליץ בחום לכל בעיה גופנית

עמית לשם

לאבי היה אירוע מוחי לפני כמספר שנים, אחרי שיקום בבית לוינשטיין הייתה עליה מסויימת בתפקודו אבל הוא עדיין לא הלך והיה מוגבל מאוד בתנועה. יתרה מכך בשלב מסוים, כנראה אבי השלים עם מצבו והתחלנו לראות רגרסיה שלילית. זה השלב שהחלטנו כמשפחה לא להשלים אם העובדה ולפנות לגורם מקצועי בתחום העיסוי הרפואי. אני אקדים ואומר בצורה ברורה שאני מכיר את נועם, עבדנו ביחד בתחום הטכנולוגיה.

ההמלצה: אנחנו ממליצים על נועם, שעזר בתהליך השיקום של אבי, בעזרת הטיפול שנועם ביצע, אבי כיום יכול לבצע הליכות בסביבה הטבעית שלו הוא כבר לא זקוק לכיסא גלגלים בכלל. מעבר לטיפול הפיסי, עבודה עם מבוגרים דורשת רגישות רבה, דבר שהיה מאוד חשוב לנו כמשפחה, את התכונה הרגישות מצאנו בנועם.
הטיפול מאוד נעים מתבצע ברוח טובה ובהמון הקשבה לגוף ולנפש. דבר אחרון שהוא מאוד חשוב, נועם מאוד גמיש לשעות הטיפול, עקב בדיקות תקופתיות שלפעמים מתנגשות עם שעות הטיפול של נועם מצאנו אוזן קשבת ויכולת לשנות את שעות הטיפול.

 

יניב שמואל

בפעם הראשונה שהגעתי אל נועם הייתי סקפטי לגבי היכולות שלו לטפל בבעיות גוף שהיו לי, ובכאבים שמנעו ממני תנועה חופשית.
אני רוצה לשבח ולהמליץ בחום על נועם היקר, שבתקופה קצרה עזר לי לשוב ולחיות בחופשיות.

ערן בר

החיים לא פשוטים, וחוביתנו לתת לעצמינו מדי פעם איזה ריפרש...
אז מי שיודע כמה זה חשוב ורק חיכה להמלצה הנכונה, הנה היא פה:
נועם, הוא ללא ספק אחד המטפלים הנדירים שזכיתי לפגוש, לצאת מהידיים שלו זה כמו לעבור אוברול ולרחף. אם זה טיפול נקודתי כמו "כאב ראש", ואם זה טיפול הוליסטי שבלי לדעת למה, כל המתחים מתפרקים להם, ויוצאים מרחפים וחופשיים מכל מכאוב מתח או קושי. בקיצור ממליצה בחום!

מאיה לוינגר

In 2001 my husband and I embarked on an epic honeymoon. In the Kackar Mountains my stomach was really bothering me. I had been struggling with gluten intolerance for years and while travelling it was sometimes hard to avoid gluten. In the Kackar mountains in Eastern Turkey I was lucky to meet Noam. We shared a supper together then he noticed I was very uncomfortable and rubbing my stomach. I confessed it was sore and I had troubles digesting gluten. He told me that he could help my stomach. He had me lie down in a calm room and he performed a 20 minute procedure. He had healing hands! and the treatment of the stomach massage was .successful! I travelled the next six months. The treatment was still working when we met again months later

katrinka karpes

הגעתי לנועם עם כאבי גב שלא חלפו במשך שבוע. לאחר שעה של טיפול 90% מהכאבים עברו (ה10% הנותרים עברו ביום למחרת בעזרת תרגילים שנועם המליץ לי עליהם) מעבר להיותו אדם נינוח ונעים, דבר שבא לידי ביטוי גם בטיפול עצמו, מדובר במטפל ברמה גבוהה ומקצועית! תודה רבה נועם והמלצה חמה לכל האחרים :)

נעמה הימן

נועם מטפל מעולה,
אישיות ומגע נעימים ומזמינים.
הקליניקה יפה, נקייה ומזמינה. מומלץ בחום.

טל מגור (מורה בטלמה יוגה)

נועם מטפל מקצועי, אנושי והכי רגיש לזולת.

מימי קיסלניק

צור קשר

אני מזמין אתכם לצאת מהאתר, לחוות בעצמכם-למלא את הנפש

כרמלה אפשטיין רותם, סדנאות בניהול כלכלת המשפחה

יצירת קשר

כתובת:

התרנגול 8, רמות השבים
(בין הוד השרון-הרצליה-רעננה)

טלפון:
אימייל