הודעה נשלחה בהצלחה :-)
חזרה למעלה

מסאג' / עיסוי לספורטאים

עיסוי שוודי_נועם צי

עיסוי לספורטאים מטרתו לשמר את הגוף במצב טוב יותר, למנוע פציעות ואיבוד תווכי תנועה, לרפא ולהחזיר טווחי תנועה שהתקצרו ברקמות שריר שנפגעו, לשפר ולהעלות ביצועים ובכללית מאפשר הארכת והגדלת משך "קריירת הספורט" שלך, גם למקצוענים וגם למתאמנים קלים.

 

מסאג' / עיסוי לספורטאים

עיסוי יכול לשמר את הגוף במצב טוב יותר, למנוע פציעות ואיבוד טווחי תנועה, לרפא ולהחזיר טווחי תנועה שהתקצרו ברקמות שריר שנפגעו, לשפר ולהעלות ביצועים ובכללית מאפשר הארכת והגדלת משך "קריירת הספורט" שלך, גם למקצוענים וגם למתאמנים קלים.

 

ייתרונות העיסוי במישור הפיזי:

"שאיבה" – עיסויים בצורת משיכה לאורך השריר שואבת ומושכת את הדם והלימפה בכלי הדם והלימפה השונים.
על ידי העלאת הלחץ בצינורות בחלק שלפני המשיכה, נוצר ואקום היוצר אפקט יניקה מאחורי אזור המשיכה. אפקט זה חשוב במיוחד ברקמות של שרירים תפוסים או פצועים מכיוון שרקמות שריר מכווצות או תפוסות, כמו ספוג מכווץ ידחקו את הדם החוצה ובכך ירעיבו את רקמת השריר מהתזונה ומהאנרגיה שהגוף זקוק להן לצורך החלמתו.

שיפור ספיגת תזונה והוצאת פסולת של השריר – עיסוי עמוק גורם לנקבוביות שבממברנת הרקמה להיפתח, כאשר הנקבוביות פתוחות, בצורה טבעית, יותר נוזלים וחומרים תזונתיים מצליחים לעבור דרכם בצורה תקינה.
מצב זה עוזר לרקמת השריר לשחרר את חומרי הפסולת שיש בה כגון חומצות חלב בצורה חופשית ומהירה יותר וגם משחרר ומעודד את השריר לצרוך חמצן וחומרי גלם לצורך תפקודו המלא והבריא ולצורך החלמה מהירה יותר.

מתיחות – עיסוי יודע להגיע אל ולמתוח רקמות שנוטות לא להימתח בטכניקות הרגילות.
צורת המתיחה ועומקה של המתיחה בעיסוי התאילנדי שונים מצורת המתיחה המקובלת אצל רוב הספורטאים.
קבוצות של סיבי שרירים בעיסוי התאילנדי נמתחות גם לאורך וגם לרוחב.
העיסוי מותח גם את הרקמות שמסביב לשריר כגון הפשיה ובכך משחרר את כל סוגי המתח שנוצרים ונצברים ברקמות.

פירוק רקמות צלקת – רקמות צלקת הם תוצאה של פציעות וטראומות שקרו בעבר ויכולים להשפיע על השרירים, הגידים והרצועות. רקמות צלקת יכולות להוביל לחוסר גמישות ברקמות שיכול להוביל לכאב ולפציעות.
עיסוי נכון עוזר בפירוק רקמות הצלקת.

שיפור הגמישות ברקמות – אימונים קשים יכולים לגרום לרקמות להתקשות ולאבד את גמישותם. זאת אחת הסיבות למה אימונים קשים לאורך זמן מורידים מיעילותם (האפקטיביות וההתקדמות יורדת – סעיף: שיפור ספיגת תזונה והוצאת פסולת של השריר).
עיסוי נכון יכול לעזור לשחרר את הרקמה ולאפשר לתהליך הבנייה והאימונים להמשיך כרגיל.

פתיחת זרימת מיקרו סירקוליישן – עיסוי מגביר את זרימת הדם לשריר, כפי שגם אימון טוב עושה. אבל עיסוי בנוסף גם פותח ומרחיב את כלי הדם על ידי מתיחתם ובכך מאפשר לחומרים התזונתיים לזרום דרכם בצורה חופשיה יותר.

ייתרונות העיסוי במישור הפיזיולוגי:

הורדת כאבים – מתח, לחץ, שרירים מכווצים וחומרי פסולת שנאגרים ברקמות השריר כולם יכולים ליצור כאב. עיסוי עוזר לשחרר את כולם במספר דרכים כולל שחרור האנדורפינים בגוף.

הרפיה – שרירים משתחררים בעזרת חום, סירקולציה טבעית בגוף ומתיחות. עצבים בגוף הרגישים למגע, ללחץ לכיווץ-שחרור השריר ולחום מגורים ויוצרים תגובה רפלקסיבית של רוגע.

ייתרונות העיסוי במישור הפסיכולוגי:

הורדת לחץ – דרך התהליכים שתוארו בסעיפים הקודמים נוצרת הרפיה בגוף הכוללת הורדת רמת המתח ותחושת הלחץ.

ממריץ ומעודד – אם עיסוי נעשה עם תנועות נמרצות הוא יכול ליצור תחושה חזקה יותר ומעוררת יותר אצל האדם המקבל.

ספורט עוסק בחיזוק השריר על ידי שחיקתו בתרגילים קשים שונים וכתוצאה מכך הגוף מתקן את השריר, ובונה אותו מחדש – חזק יותר וטוב יותר כשהפעם הגוף מוכן יותר לקושי שנחשף אליו.
אך ללא תמיכה בתזונה, בחמצן, באנרגיה ובמתיחות שהשריר צריך לצורך תפקודו המלא והבריא ולגדילתו תהליך הספורט אינו שלם ואפילו נחסם.
עיסוי מקצועי מומלץ כפעילות משלימה לתהליך שהספורט מתחיל בכדי לקבל גוף בריא, חזק ואתלטי יותר,
בשביל לאפשר לשרירים ולגוף להחלים מהר יותר כדי לעמוד מוכנים לאימונים הבונים שיבואו בהמשך.

 

 

אפשרויות לבחירה במסאג' / עיסוי לספורטאים:

  • עיסוי תאילנדי - טיפול המשלב מתיחות ולחיצות מדוייקות שפועלות על השרירים במטרה להאריך לשחרר אותם ולפתוח אותם בכדי לאפשר להם את היכולת לנשימה תאית תקינה.
    העיסוי מומלץ כתוספת לשגרת האימונים בכדי לאפשר אימונים טובים יותר ובכדי למנוע פציעות ספורט שונות לכל אתלט ומתאמן שמשתמש בגופו.

  • עיסוי שוודי/שמנים בדגש על צרכים של גוף אתלטי וטיפול בשרירים שתחת משטר אימונים.

  • עיסוי משולב עם שמן המורכב גם מהידע והטכניקות של העיסוי התאילנדי הטיפולי, ביחד עם טכניקות של העיסוי השוודי.

  • עיסוי ממוקד/טיפולי - ספורט בריא לגוף, אך בעקבות הלחץ הפועל על הגוף במשטר האימונים נוצרת שחיקה במקומות חלשים בגופנו היכולה להתפתח לכאבים ולפציעות.
    בעיסוי טיפולי נעבור אבחון של האזור שבו מתבקש המיקוד, נבין את הסיבות לחולשה/בעיה וננסה למצוא דרכים בעיסוי או בשינוי אחר (ביציבה, באימון ועוד… ) בכדי לפתור את הגורם לשחיקה או לחיזוק הגוף באותו חלק בגוף.

לקוחות ממליצים עלי

"אין הנחתום מעיד על עיסתו"
למי שמעדיף לשמוע מה מספרים עלי ממקורות נוספים:

 

אורה בן ישי-מנהל "מרכז אור" לרפואה משלימה

אחרי שנים של סבל עקב התקפים שנגרמו מפריצות הדיסק בגבי, נועם מטפל בי במתיחות גב וגוף, ועושה נפלאות לגבי! ממליץ בחום לכל בעיה גופנית

עמית לשם

לאבי היה אירוע מוחי לפני כמספר שנים, אחרי שיקום בבית לוינשטיין הייתה עליה מסויימת בתפקודו אבל הוא עדיין לא הלך והיה מוגבל מאוד בתנועה. יתרה מכך בשלב מסוים, כנראה אבי השלים עם מצבו והתחלנו לראות רגרסיה שלילית. זה השלב שהחלטנו כמשפחה לא להשלים אם העובדה ולפנות לגורם מקצועי בתחום העיסוי הרפואי. אני אקדים ואומר בצורה ברורה שאני מכיר את נועם, עבדנו ביחד בתחום הטכנולוגיה.

ההמלצה: אנחנו ממליצים על נועם, שעזר בתהליך השיקום של אבי, בעזרת הטיפול שנועם ביצע, אבי כיום יכול לבצע הליכות בסביבה הטבעית שלו הוא כבר לא זקוק לכיסא גלגלים בכלל. מעבר לטיפול הפיסי, עבודה עם מבוגרים דורשת רגישות רבה, דבר שהיה מאוד חשוב לנו כמשפחה, את התכונה הרגישות מצאנו בנועם.
הטיפול מאוד נעים מתבצע ברוח טובה ובהמון הקשבה לגוף ולנפש. דבר אחרון שהוא מאוד חשוב, נועם מאוד גמיש לשעות הטיפול, עקב בדיקות תקופתיות שלפעמים מתנגשות עם שעות הטיפול של נועם מצאנו אוזן קשבת ויכולת לשנות את שעות הטיפול.

 

יניב שמואל

בפעם הראשונה שהגעתי אל נועם הייתי סקפטי לגבי היכולות שלו לטפל בבעיות גוף שהיו לי, ובכאבים שמנעו ממני תנועה חופשית.
אני רוצה לשבח ולהמליץ בחום על נועם היקר, שבתקופה קצרה עזר לי לשוב ולחיות בחופשיות.

ערן בר

החיים לא פשוטים, וחוביתנו לתת לעצמינו מדי פעם איזה ריפרש...
אז מי שיודע כמה זה חשוב ורק חיכה להמלצה הנכונה, הנה היא פה:
נועם, הוא ללא ספק אחד המטפלים הנדירים שזכיתי לפגוש, לצאת מהידיים שלו זה כמו לעבור אוברול ולרחף. אם זה טיפול נקודתי כמו "כאב ראש", ואם זה טיפול הוליסטי שבלי לדעת למה, כל המתחים מתפרקים להם, ויוצאים מרחפים וחופשיים מכל מכאוב מתח או קושי. בקיצור ממליצה בחום!

מאיה לוינגר

In 2001 my husband and I embarked on an epic honeymoon. In the Kackar Mountains my stomach was really bothering me. I had been struggling with gluten intolerance for years and while travelling it was sometimes hard to avoid gluten. In the Kackar mountains in Eastern Turkey I was lucky to meet Noam. We shared a supper together then he noticed I was very uncomfortable and rubbing my stomach. I confessed it was sore and I had troubles digesting gluten. He told me that he could help my stomach. He had me lie down in a calm room and he performed a 20 minute procedure. He had healing hands! and the treatment of the stomach massage was .successful! I travelled the next six months. The treatment was still working when we met again months later

katrinka karpes

הגעתי לנועם עם כאבי גב שלא חלפו במשך שבוע. לאחר שעה של טיפול 90% מהכאבים עברו (ה10% הנותרים עברו ביום למחרת בעזרת תרגילים שנועם המליץ לי עליהם) מעבר להיותו אדם נינוח ונעים, דבר שבא לידי ביטוי גם בטיפול עצמו, מדובר במטפל ברמה גבוהה ומקצועית! תודה רבה נועם והמלצה חמה לכל האחרים :)

נעמה הימן

נועם מטפל מעולה,
אישיות ומגע נעימים ומזמינים.
הקליניקה יפה, נקייה ומזמינה. מומלץ בחום.

טל מגור (מורה בטלמה יוגה)

נועם מטפל מקצועי, אנושי והכי רגיש לזולת.

מימי קיסלניק

צור קשר

אני מזמין אתכם לצאת מהאתר, לחוות בעצמכם-למלא את הנפש

כרמלה אפשטיין רותם, סדנאות בניהול כלכלת המשפחה

יצירת קשר

כתובת:

התרנגול 8, רמות השבים
(בין הוד השרון-הרצליה-רעננה)

טלפון:
אימייל