הודעה נשלחה בהצלחה :-)
חזרה למעלה

טיפול בכאבי פרקים

עיסוי לכאבי פרקים_נועם צי

 

שחרור הגוף וכאבי פרקים/מפרקים

עיסוי תאילנדי תורם לגוף במספר צורות,
כמה מן הפעולות שלו יכולות לתרום בצורות הבאות:

 

השפעה על השרירים:
חלק מכאבי הפרקים נגרמים בעקבות שרירים מקובצים (קצרים) המפעילים לחץ משיכה חזק מידי או לא מאוזן על המפרקים.
לחץ זה יוצר עומס על המפרק ואף לפעמים יכול לגרום למשיכה מוגזמת ולא מאוזנת על המפרק. לחץ שמוציא אותו מהמנח המאוזן, הטבעי והנכון שלו.

השילוב של טכניקות העיסוי התאילנדי ביחד עם המתיחות הקלות משחררות ומאריכות את השרירים.
שחרור והארכת השרירים מוריד לחץ מן המפרקים ומאפשר להם לחזור למנח הטבעי והנכון שלהם. כתוצאה מהשתחררות המפרק, יורד הלחץ הפועל על המפרק ואיתו יורד גם הכאב.
בנוסף, הארכת השרירים המתקבלת בעיסוי התאילנדי מאפשרת גם חופש ותנועה גדולים יותר במפרקים.

 

השפעה על השלד והעצמות:
שחרור הלחץ בגוף ובשרירים המתקבל דרך המתיחות המיוחדות שבעיסוי התאילנדי מוריד לחץ מיותר על מבנה השלד והעצמות כולל לחץ על חוליות עמוד השדרה.
הורדת הלחץ על השלד מוריד לחץ מהמפרקים שמוריד את כאבי הפרקים.

 

השפעה על כלי הדם:
מתיחות משחררות את המתח שבין ובתוך המפרקים ובכך יוצרות חלל שדרכו יכולים לזרום נוזלי הגוף (נוזל הדם, הלימפה, נוזלי שיכוך במפרקים ונוזלי המוח ושידרה בעמוד השדרה) בצורה חופשיה יותר (סירקולציה), "לשמן ולסכך" את המפרקים, לחזק את התנועה, לספק את צרכי האיברים ולשפר את זמן ההחלמה.

 

השפעה על היציבה:
ההשפעה של המתיחות שבעיסוי התאילנדי דומה להשפעה שיש ליוגה על הגוף, המתיחות "מנחות" ומחזירות את הגוף למנח/לעימוד הנכון שלו ושיפור היציבה הכוללת של הגוף.
עיסוי תאילנדי כבר הוכיח פעמים רבות שהוא יודע לתקן ולהקל על בעיות הנוצרות בשלד ובעמוד השדרה.
יציבה נכונה של הגוף, השלד ועמוד השדרה מאפשרת למפרקים ולעצמות לנוע ולזוז בתווכים הטבעיים והייעודיים להם (כפי שנולדנו) ובכך למנוע או להקל על כאבים הנוצרים בהם.

 

אם אתה סובל מכאבי פרקים אומנות ריפוי עתיקה מתאילנד יכולה לעזור לך.
עיסוי תאילנדי בקצרה זה שילוב של עיסוי עדין, במטרה להקל ולעזור לבעיות רפואיות בשילוב מתיחות המבוצעות בצורה פאסיבית על המטופל.
שיטת טיפול שפותחה במשך כ2500 שנים, בתחילה על ידי רופא איירובדי יוגי מפורסם. לעיתים שיטה זאת נקראת עיסוי יוגה לעצלנים, או עיסוי יוגי תאילנדי לעצלנים.
השילוב של מתיחות ביחד עם העיסוי האנרגטי והנעת הגוף פותח מפרקים, מאריך את השרירים, ובכללית מאפשר חופש במפרקים ובמקומות הכואבים בכדי להביא תנועה זורמת והקלה בכאב.

 

לעיסוי תאילנדי יש השפעה חיובית על כל מערכת בגוף ובנפש.
יש בו איכויות מדיטטיביות שמרגיעות את התודעה (מודע) וכן את מערכת העצבים.
כשמוסיפים לכך גם את התרומה הפיזית שלו לגוף, קל להתאהב בו ולהבין שעיסוי תאילנדי הוא אחד ה!עיסויים המדהימים שיש לגוף ולנפש שלך.

לקוחות ממליצים עלי

"אין הנחתום מעיד על עיסתו"
למי שמעדיף לשמוע מה מספרים עלי ממקורות נוספים:

 

אורה בן ישי-מנהל "מרכז אור" לרפואה משלימה

אחרי שנים של סבל עקב התקפים שנגרמו מפריצות הדיסק בגבי, נועם מטפל בי במתיחות גב וגוף, ועושה נפלאות לגבי! ממליץ בחום לכל בעיה גופנית

עמית לשם

לאבי היה אירוע מוחי לפני כמספר שנים, אחרי שיקום בבית לוינשטיין הייתה עליה מסויימת בתפקודו אבל הוא עדיין לא הלך והיה מוגבל מאוד בתנועה. יתרה מכך בשלב מסוים, כנראה אבי השלים עם מצבו והתחלנו לראות רגרסיה שלילית. זה השלב שהחלטנו כמשפחה לא להשלים אם העובדה ולפנות לגורם מקצועי בתחום העיסוי הרפואי. אני אקדים ואומר בצורה ברורה שאני מכיר את נועם, עבדנו ביחד בתחום הטכנולוגיה.

ההמלצה: אנחנו ממליצים על נועם, שעזר בתהליך השיקום של אבי, בעזרת הטיפול שנועם ביצע, אבי כיום יכול לבצע הליכות בסביבה הטבעית שלו הוא כבר לא זקוק לכיסא גלגלים בכלל. מעבר לטיפול הפיסי, עבודה עם מבוגרים דורשת רגישות רבה, דבר שהיה מאוד חשוב לנו כמשפחה, את התכונה הרגישות מצאנו בנועם.
הטיפול מאוד נעים מתבצע ברוח טובה ובהמון הקשבה לגוף ולנפש. דבר אחרון שהוא מאוד חשוב, נועם מאוד גמיש לשעות הטיפול, עקב בדיקות תקופתיות שלפעמים מתנגשות עם שעות הטיפול של נועם מצאנו אוזן קשבת ויכולת לשנות את שעות הטיפול.

 

יניב שמואל

בפעם הראשונה שהגעתי אל נועם הייתי סקפטי לגבי היכולות שלו לטפל בבעיות גוף שהיו לי, ובכאבים שמנעו ממני תנועה חופשית.
אני רוצה לשבח ולהמליץ בחום על נועם היקר, שבתקופה קצרה עזר לי לשוב ולחיות בחופשיות.

ערן בר

החיים לא פשוטים, וחוביתנו לתת לעצמינו מדי פעם איזה ריפרש...
אז מי שיודע כמה זה חשוב ורק חיכה להמלצה הנכונה, הנה היא פה:
נועם, הוא ללא ספק אחד המטפלים הנדירים שזכיתי לפגוש, לצאת מהידיים שלו זה כמו לעבור אוברול ולרחף. אם זה טיפול נקודתי כמו "כאב ראש", ואם זה טיפול הוליסטי שבלי לדעת למה, כל המתחים מתפרקים להם, ויוצאים מרחפים וחופשיים מכל מכאוב מתח או קושי. בקיצור ממליצה בחום!

מאיה לוינגר

In 2001 my husband and I embarked on an epic honeymoon. In the Kackar Mountains my stomach was really bothering me. I had been struggling with gluten intolerance for years and while travelling it was sometimes hard to avoid gluten. In the Kackar mountains in Eastern Turkey I was lucky to meet Noam. We shared a supper together then he noticed I was very uncomfortable and rubbing my stomach. I confessed it was sore and I had troubles digesting gluten. He told me that he could help my stomach. He had me lie down in a calm room and he performed a 20 minute procedure. He had healing hands! and the treatment of the stomach massage was .successful! I travelled the next six months. The treatment was still working when we met again months later

katrinka karpes

הגעתי לנועם עם כאבי גב שלא חלפו במשך שבוע. לאחר שעה של טיפול 90% מהכאבים עברו (ה10% הנותרים עברו ביום למחרת בעזרת תרגילים שנועם המליץ לי עליהם) מעבר להיותו אדם נינוח ונעים, דבר שבא לידי ביטוי גם בטיפול עצמו, מדובר במטפל ברמה גבוהה ומקצועית! תודה רבה נועם והמלצה חמה לכל האחרים :)

נעמה הימן

נועם מטפל מעולה,
אישיות ומגע נעימים ומזמינים.
הקליניקה יפה, נקייה ומזמינה. מומלץ בחום.

טל מגור (מורה בטלמה יוגה)

נועם מטפל מקצועי, אנושי והכי רגיש לזולת.

מימי קיסלניק

צור קשר

אני מזמין אתכם לצאת מהאתר, לחוות בעצמכם-למלא את הנפש

כרמלה אפשטיין רותם, סדנאות בניהול כלכלת המשפחה

יצירת קשר

כתובת:

התרנגול 8, רמות השבים
(בין הוד השרון-הרצליה-רעננה)

טלפון:
אימייל