הודעה נשלחה בהצלחה :-)
חזרה למעלה

טיפול בבעיות בבטן ומערכת העיכול

טיפול בבעיות בבטן ומערכת העיכול

טיפול בבעיות בבטן ומערכת העיכול

 

טיפול בבעיות בטן ובמערכת העיכול – עובד מצוין למי שיש עצירויות, שלשולים, כאבי בטן, חולשה כללית ובעיות נוספות הקשורות לאיברים שבבטן בכלל ולמערכת העיכול בפרט.
עיסוי בבטן מומלץ כחלק מטיפול ומעיסוי רגיל גם למי שאין בעיות במערכת העיכול והבטן.

 

בטיפול בטן אני יודע לשלב טכניקות וכלים מ2 עולמות עיסוי שונים, שניהם בעלי ניסיון רב ושניהם פופולאריים מאוד: העיסוי התאילנדי שדרכו מטפלים ומעסים ישירות את הבטן,
ביחד עם כלים מהרפלקסולוגיה דרכה אנו מאזנים ומטפלים בנקודות הבטן ומערכת העיכול המשתקפות מבעד ודרך כף הרגל.

 

מהניסיון שלי מצאתי ששני הכלים הללו מאוד אפקטיביים ונותנים תוצאות טובות בטיפול בבטן.
העיסוי התאילנדי יותר ממוקד, מדויק ומטפל מקומית ומידית ישירות במגע בבטן.
הרפלקסולוגיה יותר אנרגטית והוליסטית.
היכולת לשלב בין הרפלקסולוגיה ובין התאילנדי נותנת חיזוק והשלמה לטיפול מפני ששניהם מטפלים באותה בטן או באותה מערכת עיכול אך מזווית הסתכלות שונה ובשיטה שונה. ביחד הם מוסיפים לטיפול ומשלימים אחד את השני.

 

במקביל לטיפול המשולב במידה ויש העדפה לטיפול בטן רפלקסולוגי בלבד או לטיפול בטן לפי העיסוי התאילנדי בלבד, ניתן לקבל טיפול ייעודי לפי העדפת המטופל.

 

הבטן היא אחד האזורים היותר משמעותיים בגוף שלנו. ולמרות זאת אזור הבטן הוא אזור שאנחנו לרוב מתעלמים ממנו.
אנחנו מודעים לקו המותניים והבטן (שמנה או רזה שיש לנו) בהקשר של איך הגודל שלה משפיע על הבריאות או הנראות שלנו (איך שאנחנו נראים).
אנחנו הולכים, רצים ומתאמנים בשיטות שונות ומגוונות, עושים דיאטות, ועוד… אך למרות כל ההתמקדות החיצונית באזור הבטן, רובנו מחמיצים לשים לב ומפספסים להתייחס לפן היותר פנימי ויותר פרטני (מבחינת האיברים השונים) של עבודה על הבטן.
התייחסות שחשובה לטובת האיברים המשמעותיים שיש לנו בתוך הבטן ולטובת הקשר בינם ובין התחושה הרגשית שלנו ולטובת מקור האנרגיה שלנו לפעולות, לכח ולחוויה שלנו ביום יום. מקור זה נמצא בבטן, גם מבחינת עיכול (וניקוי הגוף) וגם מבחינה אנרגטית.

 

לפי היוגה והרפואה התאילנדית המסורתית, הבטן היא בין האזורים הכי חשובים בגוף לעיסוי.
הבטן היא נקודת הראשית שלנו כעובר שרק נוצר. דרך הטבור ינקנו לגופינו את כל צרכינו כעובר. מנקודה זאת גדלנו והתפתחנו וגם כיום הגוף מקבל את האנרגיה וניזון מהבטן.
נוח למוח לחשוב שהוא מרכז הגוף.

 

רגשות, צחוק, והוויה זה מהבטן.

 

כבר חווית עיסוי בטן מקצועי?

לקוחות ממליצים עלי

"אין הנחתום מעיד על עיסתו"
למי שמעדיף לשמוע מה מספרים עלי ממקורות נוספים:

 

אורה בן ישי-מנהל "מרכז אור" לרפואה משלימה

אחרי שנים של סבל עקב התקפים שנגרמו מפריצות הדיסק בגבי, נועם מטפל בי במתיחות גב וגוף, ועושה נפלאות לגבי! ממליץ בחום לכל בעיה גופנית

עמית לשם

לאבי היה אירוע מוחי לפני כמספר שנים, אחרי שיקום בבית לוינשטיין הייתה עליה מסויימת בתפקודו אבל הוא עדיין לא הלך והיה מוגבל מאוד בתנועה. יתרה מכך בשלב מסוים, כנראה אבי השלים עם מצבו והתחלנו לראות רגרסיה שלילית. זה השלב שהחלטנו כמשפחה לא להשלים אם העובדה ולפנות לגורם מקצועי בתחום העיסוי הרפואי. אני אקדים ואומר בצורה ברורה שאני מכיר את נועם, עבדנו ביחד בתחום הטכנולוגיה.

ההמלצה: אנחנו ממליצים על נועם, שעזר בתהליך השיקום של אבי, בעזרת הטיפול שנועם ביצע, אבי כיום יכול לבצע הליכות בסביבה הטבעית שלו הוא כבר לא זקוק לכיסא גלגלים בכלל. מעבר לטיפול הפיסי, עבודה עם מבוגרים דורשת רגישות רבה, דבר שהיה מאוד חשוב לנו כמשפחה, את התכונה הרגישות מצאנו בנועם.
הטיפול מאוד נעים מתבצע ברוח טובה ובהמון הקשבה לגוף ולנפש. דבר אחרון שהוא מאוד חשוב, נועם מאוד גמיש לשעות הטיפול, עקב בדיקות תקופתיות שלפעמים מתנגשות עם שעות הטיפול של נועם מצאנו אוזן קשבת ויכולת לשנות את שעות הטיפול.

 

יניב שמואל

בפעם הראשונה שהגעתי אל נועם הייתי סקפטי לגבי היכולות שלו לטפל בבעיות גוף שהיו לי, ובכאבים שמנעו ממני תנועה חופשית.
אני רוצה לשבח ולהמליץ בחום על נועם היקר, שבתקופה קצרה עזר לי לשוב ולחיות בחופשיות.

ערן בר

החיים לא פשוטים, וחוביתנו לתת לעצמינו מדי פעם איזה ריפרש...
אז מי שיודע כמה זה חשוב ורק חיכה להמלצה הנכונה, הנה היא פה:
נועם, הוא ללא ספק אחד המטפלים הנדירים שזכיתי לפגוש, לצאת מהידיים שלו זה כמו לעבור אוברול ולרחף. אם זה טיפול נקודתי כמו "כאב ראש", ואם זה טיפול הוליסטי שבלי לדעת למה, כל המתחים מתפרקים להם, ויוצאים מרחפים וחופשיים מכל מכאוב מתח או קושי. בקיצור ממליצה בחום!

מאיה לוינגר

In 2001 my husband and I embarked on an epic honeymoon. In the Kackar Mountains my stomach was really bothering me. I had been struggling with gluten intolerance for years and while travelling it was sometimes hard to avoid gluten. In the Kackar mountains in Eastern Turkey I was lucky to meet Noam. We shared a supper together then he noticed I was very uncomfortable and rubbing my stomach. I confessed it was sore and I had troubles digesting gluten. He told me that he could help my stomach. He had me lie down in a calm room and he performed a 20 minute procedure. He had healing hands! and the treatment of the stomach massage was .successful! I travelled the next six months. The treatment was still working when we met again months later

katrinka karpes

הגעתי לנועם עם כאבי גב שלא חלפו במשך שבוע. לאחר שעה של טיפול 90% מהכאבים עברו (ה10% הנותרים עברו ביום למחרת בעזרת תרגילים שנועם המליץ לי עליהם) מעבר להיותו אדם נינוח ונעים, דבר שבא לידי ביטוי גם בטיפול עצמו, מדובר במטפל ברמה גבוהה ומקצועית! תודה רבה נועם והמלצה חמה לכל האחרים :)

נעמה הימן

נועם מטפל מעולה,
אישיות ומגע נעימים ומזמינים.
הקליניקה יפה, נקייה ומזמינה. מומלץ בחום.

טל מגור (מורה בטלמה יוגה)

נועם מטפל מקצועי, אנושי והכי רגיש לזולת.

מימי קיסלניק

צור קשר

אני מזמין אתכם לצאת מהאתר, לחוות בעצמכם-למלא את הנפש

כרמלה אפשטיין רותם, סדנאות בניהול כלכלת המשפחה

יצירת קשר

כתובת:

התרנגול 8, רמות השבים
(בין הוד השרון-הרצליה-רעננה)

טלפון:
אימייל