הודעה נשלחה בהצלחה :-)
חזרה למעלה

הורדת לחץ וחידוש הכוחות

הורדת לחץ וחידוש הכוחות

כיצד טיפול במסאג/עיסוי עוזר לטפל בלחץ ובבעיות הנובעות מלחצים?

 

טיפול להורדת לחץ ולחידוש הכוחות במסאג'/עיסוי מקצועי

כיצד טיפול במסאג'/עיסוי עוזר בטיפול בלחץ ובבעיות הנובעות מלחצים?

 

לחץ בסביבת חיינו הוא השפעה לא בריאה. זאת עובדה שכבר לא מפתיעה כמעט אף אחד.
האם אנחנו יודעים מדוע?
מחקרים שנעשו לאחרונה מצאו עדויות של ממש לשינויים פיזיים הקורים בגופנו כשאנחנו נתונים בלחץ.
שינויים פיזיים הנוצרים בקשר ישיר לצורת חיים לחוצה ויכולים להוביל למחלות לב ולסרטן.
בנוסף לכך לחץ יכול ליצור או לחזק תנאים פיזיולוגיים ורגשיים רבים כגון עייפות כרונית, בעיות בעיכול, כאבי ראש, כאבי גב, לחץ דם גבוה, סכנה לשבץ ועוד…
זאת מפני שהגוף משחרר הורמון "לחץ"-קורטיזול.
הורמון הלחץ הקורטיזול משפיעה על פעולות רבות בגוף. בטווח הקצר הוא נועד בכדי להשפיע לטובה אך כאשר רמתו בגוף גבוה לאורך זמן השפעתו הופכת לרעה על הגוף ואף גורמת לנזק.

 

מבדיקות שנעשו במחקר במרכז רפואי סדרס-סיני שבלוס אנג'לס ראו שינויים ביולוגיים מדידים! בגוף מיידית כבר לאחר טיפול בודד של מסאג'/עיסוי מקצועי. וזאת גם על אנשים בריאים!

 

מצאו ירידה משמעותית בכמות הורמון הלחץ בגוף ונמצאה גם עלייה בכמות תאי הדם הלבנים – שהם החלק הפעיל במערכת החיסון שבגופינו.

 

מה שהמחקר הראה זה שקבלת טיפול של עיסוי/מסאג' מקצועי מפעילה את הגוף ברמה הפנימית להגיב ולתקן את חוסר האיזון הפיזיולוגי שנוצר בגופנו בעקבות הלחץ.
כלומר הלחץ הקיים בחיינו אכן משפיע פיזיולוגית על גופינו ועיסוי מקצועי עוזר לנטרל את השפעותיו
.

 

טיפול של עיסוי או מסאג' מקצועי עובד להפיג את הלחץ והשפעות הלחץ במספר "חזיתות":
היתרונות של מסאג' שכזה כוללים הרגעת השרירים, הרגעת מערכת העצבים והחזרתה למצב רגישות שלוו ומאוזן, הגברת הסירקולציה והזרימה בגוף, והורדת הלחץ.
לאחר שרמת הלחץ ירדה הגוף יכול שוב לטפל בעצמו (אפילו אם זה קורה בלי שנשים לב) וזוכה לחזור לאנרגיה המאוזנת שפעם הייתה לו לפני הלחץ.
העיסוי מאפשר לחזור וליהנות מתנועות משוחררות יותר ועוזר לנו לזכות שוב בתחושה של גוף רענן יותר ונפש חיונית יותר. אנחנו חייבים לשמור על עצמינו ועל הגוף שלנו!

 

הצעד הראשון יכול להיות נעים – אז בואו לבחור את המסאג' שמתאים לכם 🙂
לחיות בריא זה יותר מלעבור את היום ללא כאבים.
לחיות בריא זה להרגיש את האושר הפנימי מחייך בתוכינו.

 

אני מזמין אותך להציץ בין סוגיי הטיפולים, העיסויים והמסאג'ים המקצועיים המופיעים באתר, או פשוט לצלצל אלי בכדי למצוא את העיסוי שמתאים לך.

לקוחות ממליצים עלי

"אין הנחתום מעיד על עיסתו"
למי שמעדיף לשמוע מה מספרים עלי ממקורות נוספים:

 

אורה בן ישי-מנהל "מרכז אור" לרפואה משלימה

אחרי שנים של סבל עקב התקפים שנגרמו מפריצות הדיסק בגבי, נועם מטפל בי במתיחות גב וגוף, ועושה נפלאות לגבי! ממליץ בחום לכל בעיה גופנית

עמית לשם

לאבי היה אירוע מוחי לפני כמספר שנים, אחרי שיקום בבית לוינשטיין הייתה עליה מסויימת בתפקודו אבל הוא עדיין לא הלך והיה מוגבל מאוד בתנועה. יתרה מכך בשלב מסוים, כנראה אבי השלים עם מצבו והתחלנו לראות רגרסיה שלילית. זה השלב שהחלטנו כמשפחה לא להשלים אם העובדה ולפנות לגורם מקצועי בתחום העיסוי הרפואי. אני אקדים ואומר בצורה ברורה שאני מכיר את נועם, עבדנו ביחד בתחום הטכנולוגיה.

ההמלצה: אנחנו ממליצים על נועם, שעזר בתהליך השיקום של אבי, בעזרת הטיפול שנועם ביצע, אבי כיום יכול לבצע הליכות בסביבה הטבעית שלו הוא כבר לא זקוק לכיסא גלגלים בכלל. מעבר לטיפול הפיסי, עבודה עם מבוגרים דורשת רגישות רבה, דבר שהיה מאוד חשוב לנו כמשפחה, את התכונה הרגישות מצאנו בנועם.
הטיפול מאוד נעים מתבצע ברוח טובה ובהמון הקשבה לגוף ולנפש. דבר אחרון שהוא מאוד חשוב, נועם מאוד גמיש לשעות הטיפול, עקב בדיקות תקופתיות שלפעמים מתנגשות עם שעות הטיפול של נועם מצאנו אוזן קשבת ויכולת לשנות את שעות הטיפול.

 

יניב שמואל

בפעם הראשונה שהגעתי אל נועם הייתי סקפטי לגבי היכולות שלו לטפל בבעיות גוף שהיו לי, ובכאבים שמנעו ממני תנועה חופשית.
אני רוצה לשבח ולהמליץ בחום על נועם היקר, שבתקופה קצרה עזר לי לשוב ולחיות בחופשיות.

ערן בר

החיים לא פשוטים, וחוביתנו לתת לעצמינו מדי פעם איזה ריפרש...
אז מי שיודע כמה זה חשוב ורק חיכה להמלצה הנכונה, הנה היא פה:
נועם, הוא ללא ספק אחד המטפלים הנדירים שזכיתי לפגוש, לצאת מהידיים שלו זה כמו לעבור אוברול ולרחף. אם זה טיפול נקודתי כמו "כאב ראש", ואם זה טיפול הוליסטי שבלי לדעת למה, כל המתחים מתפרקים להם, ויוצאים מרחפים וחופשיים מכל מכאוב מתח או קושי. בקיצור ממליצה בחום!

מאיה לוינגר

In 2001 my husband and I embarked on an epic honeymoon. In the Kackar Mountains my stomach was really bothering me. I had been struggling with gluten intolerance for years and while travelling it was sometimes hard to avoid gluten. In the Kackar mountains in Eastern Turkey I was lucky to meet Noam. We shared a supper together then he noticed I was very uncomfortable and rubbing my stomach. I confessed it was sore and I had troubles digesting gluten. He told me that he could help my stomach. He had me lie down in a calm room and he performed a 20 minute procedure. He had healing hands! and the treatment of the stomach massage was .successful! I travelled the next six months. The treatment was still working when we met again months later

katrinka karpes

הגעתי לנועם עם כאבי גב שלא חלפו במשך שבוע. לאחר שעה של טיפול 90% מהכאבים עברו (ה10% הנותרים עברו ביום למחרת בעזרת תרגילים שנועם המליץ לי עליהם) מעבר להיותו אדם נינוח ונעים, דבר שבא לידי ביטוי גם בטיפול עצמו, מדובר במטפל ברמה גבוהה ומקצועית! תודה רבה נועם והמלצה חמה לכל האחרים :)

נעמה הימן

נועם מטפל מעולה,
אישיות ומגע נעימים ומזמינים.
הקליניקה יפה, נקייה ומזמינה. מומלץ בחום.

טל מגור (מורה בטלמה יוגה)

נועם מטפל מקצועי, אנושי והכי רגיש לזולת.

מימי קיסלניק

צור קשר

אני מזמין אתכם לצאת מהאתר, לחוות בעצמכם-למלא את הנפש

כרמלה אפשטיין רותם, סדנאות בניהול כלכלת המשפחה

יצירת קשר

כתובת:

התרנגול 8, רמות השבים
(בין הוד השרון-הרצליה-רעננה)

טלפון:
אימייל